Dom

Zadbaj o okna

Artykuły powiązane: dom, markizy, okna, rolety, wnętrze, wykończenie

Zadbaj o okna

(...) Zwykło się mawiać, że oczy są zwierciadłem duszy. To powiedzenie można śmiało parafrazować na: okna są zwierciadłem domu. Są to również bardzo trafne słowa, gdyż to właśnie okna odpowiadają za wpuszczanie światła do wnętrza mieszkania, a im jaśniej w pokoju, tym lepsze (...)

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2018-09-13

Pokój dziecięcy - jak go urządzić?

Artykuły powiązane: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Pokój dziecięcy - jak go urządzić?

(...) samochodzików. Zestawy dla dziewczynek z kolei najczęściej są kompozycjami, w których dominuje lalkowy róż. Oczywiście istnieją również uniwersalne modele mebli, które doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju chłopczyka, jak i dziewczynki. Łóżko dziecięce W kwestii łóżek dla dzieci panuje ta sama zasada. Producenci prześcigają się w pomysłach na atrakcyjne łóżka w kształcie auta, maskotki czy też iście królewskiego posłania dla małej księżniczki. Prawdziwym jednak hitem wśród dzieci jest łóżko ze zjeżdżalnią, które (...)

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2018-09-13

Kamieniarstwo dla domu

Artykuły powiązane: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Kamieniarstwo dla domu

(...) schody z płyt kamiennych, lastriko, czy nawet marmuru. Takie produkty może wyprodukować tylko dobry kamieniarz. Podłoga lub jej elementy. Z kamienia można również wykonywać elementy podłogi i cieszyć się podłogą o wiele bardziej oryginalną niż drewniana, panelowa, czy wyłożona płytkami. Parapety i blaty. U kamieniarza takiego jak https://zaklad-kamieniarski.com można również zamówić zewnętrzne i wewnętrzne parapety okienne oraz blaty. Oczywiście jest to inwestycja dość kosztowna, jednak nie należy zapominać, że to rozwiązanie z wielu względów polecane. Kamienne parapety lub blaty, to piękno i przede wszystkim doskonała trwałość. Wydając pieniądze raz, możemy mieć pewność, (...)

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2018-09-10

Rynek tynków dekoracyjnych - przegląd

Artykuły powiązane: dom, mozaika, remont, ściana, tynk, wnętrze, wykończenie

Rynek tynków dekoracyjnych - przegląd

(...) Dekoracyjne tynki elewacyjne używane przez inwestorów do wykończeń elewacji coraz częściej zastępują tradycyjne tynki cementowo-wapienne i gipsowe. Inwestorzy mogę wybierać spośród różnych rodzajów tynków. Tynki dekoracyjne mogą być akrylowe, silikonowe i mineralne - (...)

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2017-07-24