Więcej na ten temat

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2019-08-12

Jak wybrać parapety wewnętrzne?

Wybór parapetów wewnętrznych jest obecnie ogromny, a materiał wykonania oraz kolor właściciele domów i lokali mogą wybrać wedle własnych upodobań czy skomponować je z pozostałymi elementami wnętrza.

Wciąż najbardziej popularne są parapety drewniane, prezentujące się bardzo schludnie i elegancko, pasujące do każdego wystroju. Wybierając parapety wewnętrzne, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd lecz także na jakość wykonania, aby z upływem czasu nie straciły one na swoim estetycznym wyglądzie. Poszukując najlepszego rozwiązania, warto zajrzeć na strony internetowe producentów np. (http://www.mtokna.pl), na których można znaleźć zdjęcia oraz opisy produktów. Jak to mówią - parapetów jest do wyboru do koloru.

W lokalach handlowych, usługowych, a także dużych eleganckich domowych pomieszczeniach coraz częściej umieszcza się parapety granitowe. Cechują się one z pewnością wysoką jakością wykonania, trwałością, a także wyjątkowym wyglądem. Można powiedzieć, że nadają one pomieszczeniom charakteru. Osoby urządzające mieszkania, zwracają uwagę przede wszystkim na parapety drewniane, zawsze eleganckie w swojej prostocie. Co wydaje się dużym atutem- można wybierać w kolorach, dzięki czemu parapety będą nie tylko funkcjonalne, lecz także mogą stanowić doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza. Producenci parapetów posiadają w swojej ofercie elementy wykonane z drzewa dębowego, sosnowego, świerkowego.

Bardzo często pojawia się drewno bielone, które doskonale wpasowuje się w ostatnio panujące trendy urządzania wnętrz w kolorze biało szarym. Poza materiałem wykonania i kolorem, zainteresowani mogą dopasować również szerokość parapetu. W małych pomieszczeniach najczęściej chcemy oszczędzić miejsce, dlatego parapety będą wąskie natomiast w tych większych postawimy na szersze, aby na nich ustawić kwiaty czy dekoracje wnętrza. Przed dokonaniem zakupu warto porównać również producentów i ceny, jakość wykonania i czas realizacji, aby być jak najbardziej zadowolonym z zakupu. Szerokość asortymentu sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zdjęcia naszego reportera

dom