Więcej na ten temat

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2018-09-13

Pokój dziecięcy - jak go urządzić?

Meble są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza.

Nadają mu niepowtarzalnego stylu oraz tworzą odpowiedni dla mieszkania klimat. Dotyczy to również dziecięcych pokoików. Meble do pokoju dziecka Zazwyczaj mebelki do pokoi dziecięcych są kolorowe i lekkie.
Niejednokrotnie producenci umieszczają w swoich ofertach odrębne projekty mebli dla chłopców i dziewczynek. Wersje chłopięce zawierają motywy z typowo "męskich bajek" - na przykład postać Spidermana na drzwiach szafy czy też dekoracje na półkach w postaci kolorowych samochodzików. 
Zestawy dla dziewczynek z kolei najczęściej są kompozycjami, w których dominuje lalkowy róż. Oczywiście istnieją również uniwersalne modele mebli, które doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju chłopczyka, jak i dziewczynki. Łóżko dziecięce W kwestii łóżek dla dzieci panuje ta sama zasada. Producenci prześcigają się w pomysłach na atrakcyjne łóżka w kształcie auta, maskotki czy też iście królewskiego posłania dla małej księżniczki. 
Prawdziwym jednak hitem wśród dzieci jest łóżko ze zjeżdżalnią, które nie tylko świetnie się prezentuje, ale również zapewnia milusińskim mnóstwo radości i zabawy. Dostępne jest w różnych kolorach, więc z pewnością idealnie wpisze się w wystrój każdego pokoiku. Biurko dla dziecka Dla starszych dzieci jednym z najważniejszych mebli w pokoju jest biurko. Powinno być dostosowane do jego wzrostu oraz ogólnej postury. 
Zbyt wysokie lub zbyt niskie biurko może przyczyniać się do powstawania wad postawy. Ponadto ważną kwestią jest jego ustawienie w taki sposób, aby zapewnić dziecku optymalne oświetlenie blat podczas odrabiania lekcji.

Zdjęcia naszego reportera

dom
ogród
dekoracja wnętrz