Więcej na ten temat

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

Dodany przez Kamila Winnicka,Kamil Gąsik, Jurek Janicki,Michał Opacki | 2018-09-13

Zadbaj o okna

Zwykło się mawiać, że oczy są zwierciadłem duszy.

To powiedzenie można śmiało parafrazować na: okna są zwierciadłem domu. Są to również bardzo trafne słowa, gdyż to właśnie okna odpowiadają za wpuszczanie światła do wnętrza mieszkania, a im jaśniej w pokoju, tym lepsze sprawia on wrażenie. 
Bo chyba każdy z nas potwierdzi, że lepiej jest mieszkać w domu pełnym słońca i światła. Jednak tutaj może rodzić się pewne pytanie. A mianowicie jak o te okna zadbać? Otóż odpowiedź nie jest taka skomplikowana jak mogłoby się to wydawać. 
Po pierwsze trzeba dobrać odpowiednie zasłony. Zazwyczaj ludzie dobierają je tak, żeby pasowały kolorystycznie od reszty pokoju. Oczywiście jest to dobry pomysł, ale niektórzy postanawiają zrobić inaczej, a dokładnie wybierają jakiś przeciwny kolor, by przełamać monotonie jednego koloru panującego w danym pomieszczeniu. 
Co ciekawe coraz więcej osób rezygnuje z wieszania firanek, gdyż okna bez nich wyglądają bardziej nowocześnie. Do dbania o okna dobrym pomysłem może okazać się firma instalująca rolety, gdyż one potrafią być bardzo przydatne i dzięki nim możemy nie wpuszczać światła do wnętrza jeśli tego nie chcemy. 
Większość takich firm ma bogatą ofertę, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i to nie tylko rolety, a na przykład markizy tarasowe. Dlatego warto zapoznać się z ofertami takich firm. Dodatkowo warto zainwestować w moskieiery do okien, w szczególności w lecie, gdyż dzięki nim żaden niechciany owad nie wleci nam do naszego mieszkania. 
Jak widać dbanie o okna wcale nie jest takie ciężkie. Wystarczy tylko trochę chęci i odpowiedniego pomysłu.
Dowiedz się więcej o akcesoriach do okien ze strony http://www.mikola.pl/markizy.html

 • Mikola Teresa Zuchowicz

  ul. Woronowicka 4
  54-016 Wrocław
  tel. 71 349 27 01
  tel. 71 349 19 81
  fax. 71 349 20 88

  http://www.mikola.pl

Zdjęcia naszego reportera

dom
wnętrze
wykończenie
okna
rolety
markizy